Poradnik

System płatności platformy GLUK

System płatności oparty jest o Fundusze Użytkownika, w którym gromadzone są wszystkie dostępne środki określane jako punkty gluk, a więc GLK. Przelicznik punktów GLK na PL obowiązuje w stosunku 1:1.

Na profilu Użytkownika występuje możliwość wglądu do stanu konta, gdzie znajduje się również lista transakcji wykonanych przez Właściciela konta.

Użytkownik w każdym momencie ma możliwość doładowania konta w panelu użytkownika lub bezpośrednio podczas promowania ogłoszenia, gdy stan jego konta jest mniejszy niż wartość potrzebna do zrealizowania zadania.

Jakie są możliwości promowania swoich ogłoszeń?

Kwestia związana z finansami zależy od charakteru dokonywanych operacji na koncie. Wyodrębnia się kilka możliwości, podczas których niezbędne jest skorzystanie z punktów gluk (GLK), a więc wyróżnienie ogłoszenia, promowanie ogłoszenia na stronie głównej oraz odświeżenie ogłoszenia.

  1. Wyróżnienie ogłoszenia polega na otrzymaniu specjalnego odznaczenia na liście ogłoszeń. Taka funkcja daje możliwość umieszczania ogłoszenia powyżej tych, które takiego wyróżnienia nie posiadają, a uporządkowane są w kolejności dodawania, czyli od najnowszego.
    Wyróżnienie ogłoszenia obejmuje okres 30 dni.
  2. Promowanie ogłoszenia na stronie głównej daje możliwość większego dostępu i zwiększonej widoczności ogłoszenia przez Odbiorców. Wypromowane ogłoszenia pojawiają się na stronie głównej i w zależności od ogólnej ilości takich ogłoszeń (jeśli promowanych ogłoszeń jest dużo), jest ono przedstawiane na przemian z innymi za każdym odświeżeniem strony.
    Promowanie ogłoszenia obejmuje okres 30 dni.
  3. Odświeżenie ogłoszenia cechuje się przeniesieniem ogłoszenia na najwyższą pozycję ogłoszeń niepromowanych i jednocześnie zostaje ono przedłużone.
    Odświeżenie jest jednorazowe.

Jeśli nurtują Cię inne kwestie bądź natrafiasz na niepowodzenia związane z rejestracją konta na gluk.pl lub umieszczaniem, promowaniem, wyróżnianiem czy odświeżaniem ogłoszenia, skontaktuj się z nami.
Jesteśmy dostępni pod adresami kontakt@gluk.pl lub biuro@gluk.pl .

gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas