Opis ogłoszenia

Volkswagen Passat

Jeśli szukasz samochodu na rodzinne wakacje, służbowy wyjazd bądź uczestniczyłeś w zdarzeniu drogowym i potrzebujesz samochodu zastępczego — zadzwoń do nas! Volkswagen Passat w nadwoziu sedan to idealny wybór na służbowy wyjazd. Jego atutem jest niskie spalanie, nawet przy autostradowych prędkościach. Nasz egzemplarz oferuje wysokie wyposażenie, w skład którego wchodzą między innymi podgrzewane fotele, wirtualny kokpit, duży ekran multimediów mogący wyświetlać również nawigacje czy multimedia z Twojego smartfona. Kierowca korzysta również z takich udogodnień jak elektrycznie sterowany fotel, aktywny tempomat i asystent pasa ruchu. - doba - 250 PLN - weekend (pt-pon) - 650 PLN - miesiąc - 4 500 PLN - kaucja - 1 000 PL Toyota Corolla w wersji hybrydowej to samochód idealnie nadający się na wyjazd za miasto. Jego głównym atutem jest wyjątkowo niskie spalanie na poziomie 5.5L na 100 kilometrów, które dodatkowo obniżyć możemy spokojną jazdą w mieście. Dzięki elektrycznemu wspomaganiu silnika porusza się prędkością do 60km/h wyłącznie na prądzie i bardzo sprawnie odzyskuje energię z hamowania! Dodatkowo nasz egzemplarz oferuje bogate wyposażenie, w skład którego wchodzą między innymi podgrzewane fotele oraz kierownica, asystent parkowania równoległego, system CarPlay pozwalający na przeniesienie widoku z nawigacji Google Maps w Twoim telefonie bezpośrednio na ekran multimediów, wirtualny kokpit oraz wiele innych. Nadwozie kombi oferuje niezwykle pojemny bagażnik, do którego z pewnością spakuje się czteroosobowa rodzina. - doba - 180 PLN - weekend (pt-pon) - 450 PLN - miesiąc - 3 800 PLN - kaucja - 1 000 PLN Zadzwoń i poznaj dostępność pozostałych samochodów z naszej floty! - Renault Clio: LPG doba - 90 PLN weekend (pt-pon) - 230 PLN miesiąc - 2 100 PLN kaucja - 1 000 PLN

Volkswagen Passat

250 Cena za dzień

Osobowe

Inne rodzaje płatności

750Cena za 3 dni
1750Cena za 7 dni
4500Cena za 30 dni

Kontakt

Jedźautem.pl

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Sedan
Marka:Volkswagen
Model:Passat
Kaucja:1000
Skrzynia biegów:Automatyczna
Paliwo:Benzyna
Ilość miejsc:5
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas