Opis ogłoszenia

Volkswagen Golf 2016

WYPOŻYCZALNIA AUT DOSTAWCZYCH HALOB.US • Na wynajem posiadamy ponad 30 aut - od małych aut dostawczych po największe kontenery z windą. Wypożyczamy także w sobotę i niedziele, zwrot aut możliwy jest 24H/7. • Nasze biuro przy al. Wilanowskiej 178 to świetny węzeł komunikacyjny przy Dolinie Służewieckiej, w bliskiej odległości od metra Wilanowska czy trasy Siekierkowskiej. Posiadamy bezpłatny parking dla klientów. Oferujemy możliwość podstawienia już od 19zł. • Skorzystaj z usług wypożyczalni z wieloletnim doświadczeniem. Przestrzegamy przed podpisywaniem umów i powierzaniem kaucji wypożyczalniom bez biura, historii i opinii - sprawdź nasze wpisując "halobus" w google. W tym ogłoszeniu prezentujemy na wynajem VW Transporter - niezwykle zwinne auto, które pomieści dużo więcej, niż się wydaje - długość przestrzeni ładunkowej to 2,97 metra! To jedynie 50cm mniej niż większość dużych busów. • Autem świetnie się podróżuje, na drodze zachowuje się jak nowoczesna osobówka. Łatwe parkowanie, samochód WJEŻDŻA NA PARKINGI PODZIEMNE. Wyposażony w czujniki parkowania. • 2 litrowy silnik diesla, spalanie ok. 7-8 litrów/100km, klimatyzacja, bluetooth. Wyposażone także w HAK HOLOWNICZY (uciąg wg dowodu 1500kg). • Bus na pokładzie ma wszystko, co potrzebne jest w trakcie wynajmu m.in pasy i gumy transportowe, rękawiczki robocze, ładowarkę i uchwyt pasujący do większości telefonów. Wynajmowany pojazd nie posiada żadnych reklam i oznaczeń wypożyczalni. • Wymiary przestrzeni ładunkowej: Długość: 2,97 m Wysokość: 1,45 m UCZCIWA POLITYKA CENOWA Uwaga! Jako nieliczni na rynku STOSUJEMY UCZCIWĄ POLITYKĘ CENOWĄ. Jeżeli masz dosyć sytuacji, w których słyszysz inną cenę wynajmu, niż ta podana w ogłoszeniu, a po przyjeździe po odbiór auta doliczane są dodatkowe opłaty przygotowawcze - skorzystaj z usług naszej wypożyczalni. Poniżej prezentujemy cennik wynajmu dla prezentowanego auta zawierający całkowitą cenę wynajmu. W koszt najmu wliczone są już wszystkie opłaty i ubezpieczenie. 3H - 89zł netto 120zł brutto 5H - 122zł netto 150zł brutto 1 doba - 187zł netto 230zł brutto 5 dób i więcej - 159zl netto 195zł brutto /doba Dla wynajmów trwających dłużej niż 14 dni cena ustalana indywidualnie - już od 89PLN netto doba. Kaucja: 1000PLN Podstawowy limit kilometrów: 300km/doba Możliwość rozszerzenia lub zniesienia limitu już za 30PLN brutto. Więcej o naszej wypożyczalni -> halobus.pl Podstawą naszej działalności jest zadowolenie klienta - zadzwoń i sprawdź! Zapraszamy do wynajmu, Wypożyczalnia aut dostawczych HALOBUS Zarezerwuj teraz - zadzwoń pod numer 72*******72. Możesz dokonać także rezerwacji: 1. Przez SMS/WhatsApp - 72*******72 2. Przez chat na naszej stronie internetowej - halobus.pl 3. W wiadomości na OLX 4. Drogą mailową na adres halo(małpa)halob.us

Volkswagen Golf 2016

230 Cena za dzień

Dostawcze

Inne rodzaje płatności

690Cena za 3 dni
1365Cena za 7 dni
5850Cena za 30 dni

Kontakt

Paweł

Dodatkowe informacje

Typ:Furgon (blaszak)
Marka:Volkswagen
Model:Golf
Rok produkcji:2016
Kaucja:1000
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Limit kilometrów dzień:300
Limit kilometrów 3 dni:900
Limit kilometrów 7 dni:2100
Limit kilometrów 30 dni:9000
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas