Opis ogłoszenia

Volksvagen Tiguan

Witam, Oferuję kompleksowy przejazd na ślub i inne uroczystości okolicznościowe samochodem VW TIGUAN w specjalnej wersji stylistycznej R-LINE. Prezentowane auto jest w kolorze białym perłowym, z przestronnym wnętrzem, oraz pojemnym bagażnikiem, który pozwoli zabrać Parze Młodej wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. VW w trybie komfortowym pozwoli przejechać tą jakże ważna uroczystość w spokoju i komforcie. W ramach usługi oferuje: - wynajem auta wraz z elegancko ubranym kierowcą - przyjazd po Pana Młodego - przejazd po Pannę Młodą - przejazd z młodą parą do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego - przejazd z kościoła na salę weselną - Oraz wiele innych po uzgodnieniu, m.in, rozwożenie gości po uroczystościach ślubnych oraz weselnych W cenę usługi nie jest wliczone przyozdobienie auta, gdyż jest to kwestia indywidualna, którą pozostawiam Młodej Parze. Koszt usługi adekwatnie dostosowany do przebytych kilometrów przez auto, usługa świadczona z Warszawy lub Ostrowi Mazowieckiej. Cena za wynajem auta wraz z kierowcą 500 zł, dokładny kosztorys po przedstawieniu trasy przejazdu. Możliwość wystawienia FV. Wszelkie opcje dodatkowe ustalanie indywidualnie, jestem elastyczny w tej kwestii. Gwarantuję pełną satysfakcję z oferowanej usługi! WOLNE TERMINY 2022 Zapraszam!

Volksvagen Tiguan

500 Cena

Okolicznościowe

Inne rodzaje płatności

500Cena za dzień

Kontakt

Tomasz

Dodatkowe informacje

Marka:Volksvagen
Model:Tiguan
Kierowca:Tak

Lokalizacja

Ostrów, sierpecki, Mazowieckie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas