Opis ogłoszenia

Skoda Fabia

Proponujemy wynajem nowych samochodów marki SKODA FABIA z fabryczną instalacją gazową, która bardzo dobrze sprawdza się przy dzisiejszych cenach benzyny. Wszystkie samochody pochodzą z 2018-2021. Samochody posiadają aktualne przeglądy, pełne ubezpieczenie oraz regularnie są serwisowane. SKODA FABIA 1.0 z fabryczną instalacją gazową Spalanie 7l/100 km - 21zł za 100 km. CENNIK: 1-3 DOBY = 100 zł/DOBA – bez limitu kilometrów OD 4 DO 30 DÓB – 80 zł/DOBA - bez limitu kilometrów MIESIĄC LUB DŁUŻEJ – 1999 zł / miesiąc - limit 4000 km Kaucja: do uzgodnienia. W przypadku dłuższego wynajmu możliwość negocjacji ceny wypożyczenia. AUTA DOSTĘPNE OD RĘKI! Zachęcamy do wynajmu. Zapraszamy do kontaktu.

Skoda Fabia

100 Cena za dzień

Osobowe

Inne rodzaje płatności

300Cena za 3 dni
560Cena za 7 dni
2400Cena za 30 dni

Kontakt

Welinx

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Kombi
Marka:Skoda
Model:Fabia
Limit kilometrów 30 dni:4000
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Ilość miejsc:5
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Przemyśl, Podkarpackie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas