Opis ogłoszenia

Skoda Fabia

Oferuję wynajem samochodu. Bezpłatne auto z OC sprawcy, które możemy dostarczyć wprost na miejsce zdarzenia, a zabrać Państwa uszkodzony pojazd . Škoda Fabia II kombi, 2009 r., silnik 1,2 benzyna z niskim przebiegiem. Auto bardzo oszczędne a jednocześnie komfortowe z dużym bagażnikiem, który pomieści Wasze rzeczy. Wersja skandynawska, bardzo bogato wyposażona: -4xelektryczne szyby, -podgrzewane przednie fotele, -elektryczne i podgrzewane lusterka, -klimatyzacja, -tempomat, -komputer pokładowy, -klimatyzowany schowek, -airbag, ABS, ESP Pojazd posiada ubezpieczenie OC, AC i NNW. Koszt wynajmu: 110 zł - doba 700 zł- tydzień Przy dłuższym wynajmie cena jest ustalana indywidualnie. Kaucją 500 zł, limit kilometrów na dobę -200. Za dopłatą możliwość podstawienia i odbioru pojazdu. Dostarczymy auto również na lotnisko w Szymanach na konkretny termin. Zapraszamy również to korzystania z usług naszej Pomocy Drogowej. Wystawiamy fakturę VAT. RS Auto Suchodolscy 06-330 Rycice 73

Skoda Fabia

110 Cena za dzień

Osobowe

Inne rodzaje płatności

700Cena za 7 dni

Kontakt

RS Auto Suchodolscy

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Kombi
Marka:Skoda
Model:Fabia
Kaucja:500
Limit kilometrów dzień:200
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Benzyna
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Tak
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Rycice, przasnyski, Mazowieckie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas