Opis ogłoszenia

Skoda Fabia

Cześć, Mam do wynajęcia OSZCZĘDNE auto Skodę Fabię. Auto z silnikiem Diesel o pojemności 1.4 generuje 90 km co pozwala na dynamiczną a zarazem oszczędną jazdę. Spalanie oscyluje w okolicy 5l/100 km. Mimo stosunkowo małych gabarytów, samochód jest przestronny i bez problemu komfortowo może podróżować 4 osoby. Klimatyzacja Samochód jest w 100% sprawny Posiada pełen pakiet ubezpieczeń OC AC. Cena przy wynajęciu na jedną dobę 119 złotych. Limit kilometrów 300 Przy wynajmie powyżej 29 dni 1990 złotych. Wystawiam fakturę Vat. Jest możliwość podstawienia samochodu pod wskazany adres przez klienta w kwocie 30 złotych, na terenie miasta. Ceny wynajmu samochodu są cenami BRUTTO: Numer kontaktowy: 60*****55 Pozdrawiam, Mateusz

Skoda Fabia

119 Cena za dzień

Osobowe

Inne rodzaje płatności

357Cena za 3 dni
833Cena za 7 dni
1990Cena za 30 dni

Kontakt

Mateusz

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Hatchback
Marka:Skoda
Model:Fabia
Limit kilometrów dzień:300
Limit kilometrów 3 dni:900
Limit kilometrów 7 dni:2100
Limit kilometrów 30 dni:9000
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Ilość miejsc:5
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Rzeszów, Podkarpackie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas