Opis ogłoszenia

Renault Trafic

UWAGA!! Dbamy o WASZE BEZPIECZEŃSTWO. Z uwagi na Covid-19 pojazdy są OZONOWANE i DEZYNFEKOWANE po każdym użyciu. Busy 9 osobowe na wynajem. Idealne na wyjazdy wakacyjne - letnie i zimowe, weekendy, imprezy firmowe i sportowe, wesela. Całoroczne winiety (Austria, Czechy, Słowenia) w cenie. Nieoznakowane, dyskretne Renault Trafic Grand Passenger w bogatej wersji wyposażenia: - duża przestrzeń ładunkowa, nawigacja, tempomat, - Assistance na całą Europę z opcją podstawienia pojazdu zastępczego, - Klimatyzacja w całej przestrzeni pojazdu, przyciemniane szyby. - Możliwość wynajmu fotelików dla dzieci. Zamień 3 auta na jedno i oszczędzaj :)) Ponadto oferujemy wynajem pojazdu z kierowcą: TRANSFERY LOTNISKOWE, PRZEJAZDY WIEDEŃ, BERLIN, MONACHIUM JEDNODNIOWE WYCIECZKI - Oświęcim, Wieliczka Szczegółowy cennik i warunki wynajmu na : www.virtuo.com.pl Zapraszamy do rezerwacji. Tel. 60*******01, 50*******30

Renault Trafic

190 Cena za dzień

Osobowe

Inne rodzaje płatności

570Cena za 3 dni
1330Cena za 7 dni
5700Cena za 30 dni

Kontakt

Tomek

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Bus
Marka:Renault
Model:Trafic
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Ilość miejsc:9
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Czerwony
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas