Opis ogłoszenia

Renault Trafic

Witam serdecznie Zapraszam do współpracy oferuje wynajem busów 9 osobowych z kierowca lub bez kierowcy , https://kijewski-bus.pl - wyjazdy wakacyjne - ferie zimowe - turystyczne - świateczne - wycieczki szkolne - wyjazdy firmowe - przewóz pracowników - przewóz osób do pracy za granicę - konferencje - szkolenia - imprezy - wesela - okolicznościowe przewozy - i wiele innych ... Wynajmy długo terminowe ! Ceny już od 99 zł, *przy dłuższym wynajmie Samochody posiada pełne ubezpieczenie - OC/AC/NNW/Assistance na Polskę i granicę . Klimatyzację dwustrefowa , Duże , pojemne bagażniki , TV , DVD , Do dyspozycji naszych klientów parking monitorowany w cenie najmu busa, Nasz oddział wynajmu busów ; Czesławice 12 , 24-150 Nałęczów https://kijewski-bus.pl Kaucja zwrotna na zagranicę 1500 zł Kaucja zwrotna na Polskę 1000 zł *płatne przy odbiorze busa Serdecznie zapraszam do współpracy tel. 5*1*9*7*1*5*6*0*4 tel. 5*1*9*7*1*5*6*0*2

Renault Trafic

99 Cena za dzień

Osobowe

Kontakt

Piotr

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Bus
Marka:Renault
Model:Trafic
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Ilość miejsc:9
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Opole Lubelskie, opolski, Lubelskie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas