Opis ogłoszenia

Renault Trafic

Szukasz samochodu na rodzinny bądź firmowy wyjazd.. dobrze trafiłeś:-) Proponujemy Ci wynajem jednego z naszych nowoczesnych busów, który idealnie sprawdzi się na taki wyjazd. Oferujemy samochody marki Opel Vivaro i Renault Trafic. WYPOSAŻENIE: *9 wygodnych miejsc do siedzenia *Możliwość podładowania sprzętu *Klimatyzacja i podgrzewanie *Radio z bluetooth, AUX i USB *Przestronny bagażnik *Manualna skrzynia biegów *Napęd na przednie koła DLACZEGO WARTO WYPOŻYCZYĆ NASZEGO BUSA? *Więcej miejsca na bagaże *Lepszy komfort jazdy dzięki większej ilości miejsc *Mobilność podczas całej wycieczki *Możliwość zabrania większej ilości osób *Dotarcie do miejsc do, których nie dociera transport krajowy i miejski. *Możliwość wypożyczenia samochodu również z kierowcą. Samochód można wynająć z przyczepką na bagaże lub przyczepką na motocykle. Cennik: 1-3 dni-250 zł 1-7 dni - 230 zł 8-14 dni. - 220 zł Powyżej 15 dni 200 zł Limit dzienny 500 km. Po przekroczeniu każdy kilometr płatny 0,50 zł/km Wystawiam fakturę VAT.

Renault Trafic

250 Cena za dzień

Osobowe

Inne rodzaje płatności

750Cena za 3 dni
1610Cena za 7 dni
6000Cena za 30 dni

Kontakt

Zbyszek

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Bus
Marka:Renault
Model:Trafic
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Ilość miejsc:9
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas