Opis ogłoszenia

Renault Trafic 2017

Firma HUGO Jacek Sokołowski doWypozyczenia.pl świadczy usługi wypożyczania busów 9-cio, 8 osobowych oraz bus brygadówka 6-cio osobowy Wynajem busa to doskonałe rozwiązanie i wygodna forma transportu na terenie kraju oraz poza jego granicami dla firm oraz osób prywatnych Oferujemy wynajem busów 8 i 9- osobowych oraz 6-cio osobowych Renault Trafic Passenger Long 2.5DCI 145KM Klimatyzacja dwustrefowa (nawiewy w każdym rzędzie) Spalanie na poziomie 8l/100 w trasie Samochody posiadają pełne ubezpieczenie OC/AC/NNW/ASSISTANCE na terenie Europy. Wystarczy prawo jazdy kategoria B (zwykłe osobowe) Wynajem krótkoterminowy: - wyjazdy krajowe i zagraniczne, - urlop, wakacje, - ferie – wyjazd w góry, na narty, - rodzinny wyjazd za miasto, - impreza okolicznościowa, - wyjazdy na szkolenia, konferencje, - transfer na lotniska, dworzec, - transport gości weselnych, wieczory kawalerskie, panieńskie, Wynajem długoterminowy oraz stała współpraca - wszystkie warunki ustalamy indywidualnie w zależności od zapotrzebowania klienta. Możliwość wynajęcia auta z kierowcą Na życzenie Klienta istnieje możliwość doposażenia auta według indywidualnych potrzeb. Dla zaspokojenia ciekawości, prowadzenie busa jakim jest Renault Trafic nie odbiega niczym od prowadzenia samochodu osobowego. Sposób w jaki pojazd został zaprojektowany zapewnia łatwą obsługę i komfortową podróż w każdych warunkach. Kaucja zwrotna 1000 zł Możliwość zwrotu brudnego pojazdu: 500 zł Kaucja 1000 zł Limit kilometrów 300 km na dobę każdy następny 0,20 zł Wystawiamy Faktury VAT. W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji: ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY

Renault Trafic 2017

150 Cena za dzień

Osobowe

Inne rodzaje płatności

450Cena za 3 dni
1050Cena za 7 dni
3300Cena za 30 dni

Kontakt

Hugo

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Bus
Marka:Renault
Model:Trafic
Rok produkcji:2017
Kaucja:1000
Limit kilometrów dzień:300
Limit kilometrów 3 dni:900
Limit kilometrów 7 dni:2100
Limit kilometrów 30 dni:9000
Skrzynia biegów:Manualna
Napęd:Na przednie koła
Paliwo:Diesel
Moc KM:145
Spalanie l/100km:8
Ilość miejsc:9
Wyjazd za granice:Tak
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Mysłowice, Śląskie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas