Opis ogłoszenia

Renault Trafic 2017

Drogi Kliencie, Oferujemy wynajem busa RENAULT TRAFIC/9-osobowego z roku 2017 roku. Auto które zapewni państwu komfortową podróż w Polsce jak i zagranicą. Auto jest bardzo ekonomiczne, oczywiście w zależności od stylu jazdy. Spalanie na poziomie od 7.0 - 10l/100 km, przy pełnym załadunku. Możliwe wypożyczenie krótko jak i długoterminowe. Auto idealnie sprawdzi się na ; -Imprezy okolicznościowe -Transfery na lotnisko -Wyjazdy rodzinne -Wyjazdy służbowe -I wiele innych Możliwy również PRZEWÓZ OSÓB w dalsze podróże - 8 os + 1 kierowca. Gwarantujemy: - czyste auto wewnątrz i na zewnątrz - pełny bak - sprawdzone i uzupełnione wszystkie potrzebne płyny i oleje - ubezpieczenie w Polsce oraz zagranicą - Pełne ubezpieczenie OC/AC/NW/Assitance na Polskę i Europę - w tym lawetę i auto zastępcze -atrakcyjne ceny -indywidualnie uzgadniane ceny z Klientem/możliwość negocjacji -korzystne rabaty Ponadto możemy wypożyczyć: -platforma rowerowa Thule 926 na 4 rowery -box dachowy Thule pacific 600 -Łańcuchy śniegowe Thule Konig Easy Fit 9 -Fotelik dziecięcy -Lodówka turystyczna Zapraszamy do kontaktu

Renault Trafic 2017

180 Cena za dzień

Osobowe

Inne rodzaje płatności

540Cena za 3 dni
1260Cena za 7 dni
5400Cena za 30 dni

Kontakt

Adrian Ząbek

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Bus
Marka:Renault
Model:Trafic
Rok produkcji:2017
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Ilość miejsc:9
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Sandomierz, sandomierski, Świętokrzyskie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas