Opis ogłoszenia

Renault Master

Firma "KRYS Auto" oferuje Państwu: RENAULT MASTER L3 H2 – Furgon Blaszak Długość przestrzeni ładunkowej wewnątrz – 360cm Wysokość – 190cm Auto z silnikiem diesla 2.3 o mocy 150KM D.M.C. 3500kg Ilość miejsc w kabinie 1+2 Klimatyzacja Wymagana kategoria prawa jazdy ,, B,, CENNIK WYNAJMU Ceny negocjowane indywidualnie w zależności od czasu najmu oraz przejechanych kilometrów Kaucja zwrotna 1000pln. Limit kilometrów do podanych cen wynosi 250 km/doba Po przekroczeniu limitu opłata dodatkowa 0.35 zł za każdy przejechany km. Zniesienie limitu km , dopłata 40% do ceny podstawowej. Wynajem długoterminowy 30 dni i powyżej , 3.700 pln netto /miesiąc. Limit kilometrów wynosi 5.000 km/m-c Ceny mogą być negocjowane w zależności od warunków wynajmu – zadzwoń !!! Podane ceny netto, do których dolicza się podatek VAT 23%. Wystawiamy faktury VAT. Zapraszamy do kontaktu; www.krysauto.pl 60*****64

Renault Master

150 Cena za dzień

Dostawcze

Inne rodzaje płatności

450Cena za 3 dni
1050Cena za 7 dni
3700Cena za 30 dni

Kontakt

Krzysztof

Dodatkowe informacje

Typ:Furgon (blaszak)
Marka:Renault
Model:Master
Kaucja:1000
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Marki, wołomiński, Mazowieckie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas