Opis ogłoszenia

Renault Master 2020

Witamy w naszej wypożyczalni samochodów Lubiś.Specjalziujemy się w wynajmie busów osobowych i dostawczych. Proponujemy państwu na wynajem: -Ford transit Custom 2,0 Eco Blue 170. km(automat) 2021 rok -ford transit Custom 2,0 Eco Blue 130 km. (Manual) 2021 rok. -Renualt Master 2,3 165 km. (Manual)L4 H3 rok produkcji 2022. Przestrzeń ładunkowa 4,40m x 175m x 205m. Ładowność 1160 kg. Nasza wypożyczalnia zajmuję się wynajmem busów 9-osobowych oraz dostawczych w wersji 3 osobowej. Wypożyczamy samochody bez kierowcy (oraz na życzenie z kierowcą).Auto doskonale sprawdzą się w wyjazdach na wakacje,weekendy,wyjazdy firmowe czy imprezy okolicznościowe bądź integracyjne :) Posiadamy samochody z manualną i automatyczną skrzynią biegów,bogato wyposażone (między innymi czujniki parkowania,kamera cofania,klimatyzacja dwustrefowa,tempomat itd..) w najdłuższych wersjach nadwozia z dużymi bagażnikami.Samochody są w idealnym stanie technicznym i wizualnym,świeżo odebrane od dilera. Busy posiadają pełne pakiety ubezpieczeniowe na całą Europe. OC+AC +NNW+ASSISTANCE EUROPA. Renault Master. Od 1 - 2 dni - 250 PLN/doba Od 3 - 6 dni - 220 PLN /doba 7 - 14 dni- cenna ustalana inwidualnie. Kaucja 600 zł.

Renault Master 2020

250 Cena za dzień

Dostawcze

Inne rodzaje płatności

660Cena za 3 dni

Kontakt

Daniel

Dodatkowe informacje

Typ:Furgon (blaszak)
Marka:Renault
Model:Master
Rok produkcji:2020
Kaucja:600
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Wyjazd za granice:Tak
Ubezpieczenie AC:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Jutrosin, rawicki, Wielkopolskie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas