Opis ogłoszenia

Renault Master 2016

Oferujemy wynajem: Pojazd specjalny pomoc drogowa Renault Master autolaweta , na prawo jazdy kategorii B, dzięki której mogą Państwo przetransportować:: -Samochody -Maszyny Rolnicze -Maszyny Budowlane -Wyposażenie Przemysłowe -Inny Sprzęt Pojazd posiada pełne niezębne wyposazenie: -klimatyzacja - najazd 5.10x2.10m z oświetleniem -wyciągarka elektryczna -komplet pasów - radio CD, żółte lampy ostrzegawcze Cennik: Za cztery godziny 185 zł brutto Za dziesięć godzin 245 zł brutto Za jedną dobę 349 zł brutto 4 doby i więcej możliwa negocjacja ceny Możliwość wynajęcia samochodu wraz z kierowcą, przewóz aut, maszyn , pomoc drogowa, transport samochodowy itp. Możliwość zaparkowania swojego auta w pobliżu na okres najmu auta. REGULUS Wypożyczania, transport Białystok

Renault Master 2016

349 Cena za dzień

Dostawcze

Kontakt

Rafał

Dodatkowe informacje

Typ:Autolaweta
Marka:Renault
Model:Master
Rok produkcji:2016
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Białystok, Bojary
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas