Opis ogłoszenia

Peugeot Boxer 2018

Wypożyczalnia aut dostawczych Halob.us NA WYNAJEM POSIADAMY TAKŻE PONAD 30 INNYCH AUT DOSTAWCZYCH, POGLĄDOWA OFERTA: HALOBUS.PL UWAGA! Każde z naszych aut, po każdym najmie przechodzi dezynfekcje odpowiednimi środkami! Wypożyczalnia aut dostawczych HALOBUS Warszawa Al. Wilanowska 178 Na wynajem Peugeot BOXER z hakiem Wynajem w świetnym punkcie komunikacyjnym - Al. Wilanowska 178, Warszawa Wypożyczamy także w sobotę i niedziele - 7 dni w tygodniu. Samochód jest komfortowy i idealnie się prowadzi. BOGATE WYPOSAŻENIE M.IN: Klimatyzacja Radio CD/AUX/USB Tempomat z funkcją ogranicznika prędkości CB Radio Regulowany, wygodny fotel kierowcy Mocny, 150 konny silnik! Dzięki niskiej wysokości całkowitej auta (H1) charakteryzuje się niewielkim spalaniem. HAK HOLOWNICZY z uciągiem 2500KG Bus na pokładzie ma wszystko, co potrzebne jest w trakcie wynajmu m.in pasy i gumy transportowe, rękawiczki robocze, ładowarkę i uchwyt pasujące do większości telefonów. Wynajmowany pojazd nie posiada żadnych reklam i oznaczeń wypożyczalni. Wymiary przestrzeni ładunkowej: L2H1 Długość - 3,12m Wysokość- 1,52m Najem już od 110zł brutto Kaucja zwrotna: 1000zł Podstawą naszej działalności jest zadowolenie klienta - zadzwoń i sprawdź! Zapraszamy do wynajmu, Więcej informacji i pełna oferta: halobus.pl Wypożyczalnia aut dostawczych HALOBUS Warszawa ul. Wawelska 5

Peugeot Boxer 2018

100 Cena za dzień

Dostawcze

Kontakt

Paweł

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Bus
Typ:Furgon (blaszak)
Marka:Peugeot
Model:Boxer
Rok produkcji:2018
Kaucja:1000
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Wyjazd za granice:Nie
Ubezpieczenie AC:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas