Opis ogłoszenia

Opel Zafira

Witam! Zapraszam do wynajmu busów 9 (8+1) osobowych z kierowcą lub bez. Oferujemy: -Wynajem busów dla firm i osób prywatnych. -Wyjazdy na szkolenia. -Transfery na lotnisko -Obsługę wesel i eventów. -Obsługę Imprez okolicznościowych (chrzciny, komunie, wesela, śluby, pogrzeby, studniówki) -Obsługę wieczorów panieńskich/kawalerskich -Wyjazdy na narty, koncerty itp. -Przewozy pracownicze -Inne dowolne wyjazdy po kraju i za granicę Możliwy wynajem krótko lub długoterminowy. - doba (przy wynajmie 2-4 dób) - 220 zł - doba (przy wynajmie 5 dób i dłużej) - 200 zł Przy dłuższym wynajmie wycena indywidualna. Możliwość zrobienia zestawu bus + przyczepka. Wystawiam fakturę VAT. Zapraszam do kontaktu.

Opel Zafira

220 Cena za dzień

Osobowe

Inne rodzaje płatności

660Cena za 3 dni
1400Cena za 7 dni
6000Cena za 30 dni

Kontakt

Karol

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Bus
Marka:Opel
Model:Zafira
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Ilość miejsc:9
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Rzeszów, Podkarpackie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas