Opis ogłoszenia

Opel Vivaro LONG 2018

Do wynajęcia Opel Vivaro LONG - dłuższą wersja. Od 100 zl za dobę. 1 doba - 1 x 200 zl. 2 doby - 2 x 150 zl. 3 doby - 3 x 120 zl. Od 4 dni - 100 zl za dobę. Kaucja zwrotna 500 zł. Możliwość negocjacji stawki przy dłuższym okresie wynajmu. wymiary paki: głębokość: 280cm, szerokość między nadkolami: 127 cm, szerokość między ściankami: 155 cm, wysokość: 140cm. Trzy miejsca siedzące. CB radio. Klimatyzacja. Drzwi przesuwne z boku i klapa z tyłu. Samochód jest regularnie serwisowany. Ponadto na wyposażeniu jest: apteczka, gaśnica, koło zapasowe, klucz do kół, kamizelka odblaskowa, trójkąt, taśma holownicza. Odbiór i zwrot samochodu w Mikołowie. Możliwość zaparkowania swoim samochodem. Jeżeli nie odbieram, proszę o SMS, w miarę możliwości oddzwaniam.

Opel Vivaro LONG 2018

200 Cena za dzień

Dostawcze

Inne rodzaje płatności

360Cena za 3 dni
700Cena za 7 dni

Kontakt

Krzysiek

Dodatkowe informacje

Typ:Furgon (blaszak)
Marka:Opel
Model:Vivaro LONG
Rok produkcji:2018
Kaucja:500
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Wyjazd za granice:Tak
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Nie

Lokalizacja

Mikołów, Centrum
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas