Opis ogłoszenia

Opel Vivaro

Zapraszam do wynajmu busa Opel Vivaro wersja Long Samochód z pakietem ubezpieczeń OC/AC/Assistance/NNW Europa. Możliwe jest również za dodatkową opłatą (10pln/doba) doposażenie busa w duży XL box dachowy THULE Istnieje możliwość wynajęcia busa z doświadczonym licencjonowanym kierowcą 9-osobowy bus świetnie sprawdzi się na: - wakacyjne wyjazdy - ferie, wyjazdy na narty - wyjazdy firmowe - wyjazdy integracyjne - obsługa wesel - rozwożenie gości - wieczory panieńskie i kawalerskie - imprezy okolicznościowe - transfery lotniskowe Możliwość wystawienia faktury VAT. Więcej informacji udzielę telefonicznie Możliwość podstawienia samochodu pod wskazane miejsce na terenie Rzeszowa lub innego ustalonego miejsca za dodatkowa (symboliczną) opłatą. ZAPRASZAM DO KONTAKTU 50*******73

Opel Vivaro

160 Cena za dzień

Osobowe

Inne rodzaje płatności

480Cena za 3 dni
1120Cena za 7 dni
4800Cena za 30 dni

Kontakt

Jaromir

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Bus
Marka:Opel
Model:Vivaro
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Ilość miejsc:9
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Rzeszów, Podkarpackie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas