Opis ogłoszenia

Opel Vivaro

Firma MBM oferuje do wynajmu Opla Vivaro 9 osobowego z bardzo bogatym wyposażeniem. Samochód posiada miedzy innymi nawigacje, tempomat, klimatronik, el szyby, el lusterka i wiele innych dodatków. Wersja LONG z bardzo pojemnym bagażnikiem. Cena za dobę 250 zł BRUTTO Wynajem od 7 dni - 225 zł Wynajem od 10 dni - 200 zł Przy wynajmie długoterminowym ceny ustalamy indywidualnie. Samochód posiada ubezpieczenie OC, AC, oraz ASSISTANCE na Europe. Nie ma żadnych limitów kilometrów. Możliwość doprowadzenia samochodu w każde miejsce w Polsce. Możliwość wypożyczenia samochodu również z kierowcą. W ofercie wiele innych samochodów, przyczep oraz lawet. Zapraszamy do SOLCY MAŁEJ 50 (przy trasie nr E91) trasa ŁÓDŹ - GDAŃSK pomiędzy Ozorkowem, a Łęczycą Godziny otwarcia: pon-pt 07:00 - 20:00 sob 07:00 - 15:00 W pozostałych godzinach i w niedzielę proszę o kontakt telefoniczny. 66*******55 ( właściciel ) 69*******32 ( biuro )

Opel Vivaro

250 Cena za dzień

Osobowe

Inne rodzaje płatności

750Cena za 3 dni
1575Cena za 7 dni
6000Cena za 30 dni

Kontakt

Mateusz

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Bus
Marka:Opel
Model:Vivaro
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Ilość miejsc:9
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Łęczyca, łęczycki, Łódzkie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas