Opis ogłoszenia

Opel Vivaro

Oferujemy przewóz, przewozy i transport osobowe pasażerskie busami 9 osobowym (8 osób +kierowca). Pojazdy nowe i komfortowe Opel Vivaro LONG wyposażone w klimatyzację i ogrzewanie, także dla tylnych rzędów, przyciemniane szyby w przestrzeni pasażerskiej. Duża przestrzeń na bagaż. Zapraszamy do współpracy hotele, pensjonaty, apartamenty, a także osoby prywatne. OFERUJEMY: -obsługę wyjazdów zorganizowanych w Polsce i za granicą -transfery lotniskowe Gdańsk, Warszawa, Berlin, Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice, Szczecin, Frankfurt, Lwów, Przemyśl, Rzeszów -wyjazdy firmowe i integracyjne -kompleksową obsługę firm, wyjazdów służbowych (targi, wystawy itd) -obsługę transportową gości podczas imprez takich jak wesela, chrzciny, komunie i inne okazje okolicznościowe -terminową realizację usług Wystawiamy faktury Vat. Zapraszamy do współpracy. tel. 72*******23

Opel Vivaro

99 Cena za dzień

Osobowe

Kontakt

Dominik

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Bus
Marka:Opel
Model:Vivaro
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Ilość miejsc:9
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas