Opis ogłoszenia

Opel Vivaro

Mam do wynajęcia samochód osobowy Opel Vivaro LONG (2016r.) w trzech wariantach: • 9-osobowy z pokaźną przestrzenią bagażową dla każdego pasażera • 6-osobowy z ogromną przestrzenią bagażową dla każdego pasażera o długości około 190 cm • 3-osobowy z ogromną przestrzenią dostawczą o długości 270 cm (około 1800 l) Podstawowe prawo jazdy Kat. B jest jak najbardziej wystarczające. Wynajem 2-4 doby: 200 zł brutto /doba Wynajem 5-9 dób: 180 zł brutto /doba Wynajem na 10-19 dób: 160 zł brutto / doba Wynajem na 20 dób i powyżej: 140 zł brutto / doba Możliwy wyjazd zza granicę. Również na Ukrainę. Spalanie to tylko 7-9 litrów na trasie! Klimatyzacja oczywiście na wszystkie siedzenia. Kaucja: 500 zł

Opel Vivaro

200 Cena za dzień

Osobowe

Kontakt

Marcin

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Bus
Marka:Opel
Model:Vivaro
Kaucja:500
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Spalanie l/100km:8
Ilość miejsc:9
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Tak
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas