Opis ogłoszenia

Opel Vivaro 2021

Oferujemy wynajem busów 9-cio osobowych FORD CUSTOM 2,0 130KM automat 2018 r. i OPEL VIVARO 2,0 144KM 2021 rok produkcji!!! ekonomiczne i bardzo komfortowe wyposażone w dodatkową klimatyzację i ogrzewanie dla pasażerów. Wynajmij busa na wakacje ,ferie, wyjazdy rodzinne, służbowe, wesela itp. Wynajem krótko jak i długoterminowy. Realizujemy także wszystkie zlecenia związane z przewozem osób w tym: -transfery z/na lotnisko, wyjazdy integracyjne, wycieczkowe, obsługa wesel i imprez okolicznościowych -wyjazdy biznesowe, przewozy pracownicze, wyjazdy na szkolenia, targi itp. -inne dowolne przewozy osób po kraju i za granicę Gwarantujemy Państwu; Czysty i zadbany pojazd Każde nasze auto posiada ubezpieczenie OC/AC/NNW/ASSISTANCE na Polskę i Europe. Wystawiam fakturę VAT. Masz pytanie? Zadzwoń 53*****29 Szymon

Opel Vivaro 2021

200 Cena za dzień

Osobowe

Inne rodzaje płatności

600Cena za 3 dni
2100Cena za 7 dni
6000Cena za 30 dni

Kontakt

Szymon

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Bus
Marka:Opel
Model:Vivaro
Rok produkcji:2021
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Ilość miejsc:9
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Dębica, dębicki, Podkarpackie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas