Opis ogłoszenia

Opel Vivaro 2019

WYPOŻYCZALNIA AUT DOSTAWCZYCH HALOB.US Prezentujemy na wynajem jedno z najbardziej komfortowych aut dostawczych jakie istnieje na rynku - OPEL VIVARO LONG / RENAULT TRAFIC LONG 2019 rok. Auto z linii premium z niesamowitym silnikiem biturbo - niskie spalanie i ogromna moc. Auto prowadzi się jak nowoczesna osobówka - posiada pełne wyposażenie m.in. klimatyzacja, bluetooth tel/audio, tempomat z funkcją ogranicznika prędkości, zaawansowany system audio, automatyczne wycieraczki, światła, 6 biegowa skrzynia biegów. Auto posiada 3 miejsca siedzące, wjeżdża do garaży podziemnych, a jednocześnie dzięki wersji LONG jest bardzo pojemne: WYMIARY PAKI: Długość po podłodze: 2,90m Długość w najkrótszym miejscu: 2,54m Wysokość: 1,38m Szerokość: 1,64m Szerokość między nadkolami: 1,27m WYMIARY DRZWI TYLNYCH: Szerokość: 1,39m Szerokość po przekątnej: 1,80m Wysokość: 1,30m WYMIARY ZEWNĘTRZNE: Wysokość: 1,95m Długość: 5,05m AUTO POSIADA HAK HOLOWNICZY -> uciąg wg. dowodu 2000kg Cena najmu: od 100PLN Więcej o naszej wypożyczalni -> halobus.pl Na wynajem posiadamy 15 aut - od małych aut dostawczych po największe kontenery z windą, wynajmujemy zarówno nowe auta z pełnym wyposażeniem, jak również tańsze busy z linii budżetowej. Samochód na pokładzie ma wszystko, co potrzebne jest w trakcie wynajmu m.in pasy i gumy transportowe, ładowarkę i uchwyt pasujący do wszystkich telefonów. Wynajmowany pojazd nie posiada żadnych reklam i oznaczeń wypożyczalni. Wypożyczamy także w sobotę i niedziele - 7 dni w tygodniu. Siedziba wypożyczalni W SAMYM CENTRUM WARSZAWY - Wawelska 5, przy trasie łazienkowskiej. Możliwość podstawienia od 19zł. Skorzystaj z usług wypożyczalni z wieloletnim doświadczeniem i dobrymi opiniami -> sprawdź je wpisując "halobus" w google. Przestrzegamy przed wynajmem aut i powierzaniem kaucji wypożyczalniom, którym nie można wystawić opinii w google.

Opel Vivaro 2019

100 Cena za dzień

Dostawcze

Kontakt

Paweł

Dodatkowe informacje

Typ:Furgon (blaszak)
Marka:Opel
Model:Vivaro
Rok produkcji:2019
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Warszawa, Ochota
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas