Strona głównaOsobowePoznańMercedes - Benz Klasa C 2019

Opis ogłoszenia

Mercedes - Benz Klasa C 2019

Czarny Mercedes C43 AMG Coupe do ślubu wynajem samochód na wesele ślub Mercedes C43 AMG Coupe 2019 - niesamowity samochód, który skutecznie zwraca uwagę wszystkich przechodniów, bez wyjątku. Już tylko parę chwil dzieli Cię od doskonałego wyboru związanego z Twoim ślubem: bowiem Mercedes to uosobienie doskonałości - wygląd, dźwięk, komfort podróżowania. Jeśli zależy Ci na weselu, które zapadnie w pamięć i będzie z zaciekawieniem obserwowane przez dziesiątki postronnych osób - to to auto perfekcyjnie spełni narzucone cele. Piękny dźwięk silnika, wzmocniony sportowym wydechem, spowoduje, że poczujesz ciarki na całym ciele. Autem może kierować Pan Młody, lub nasz elegancki kierowca - wybór należy w pełni do Państwa. Serdecznie zapraszamy do kontaktu: z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Działamy na terenie całego kraju, choć największa część naszych klientów pochodzi z Wielkopolski, woj. Dolnośląskiego oraz woj. Kujawsko-Pomorskiego.

Mercedes - Benz Klasa C 2019

400 Cena za dzień

Osobowe

Kontakt

Adam

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Sportowy
Marka:Mercedes - Benz
Model:Klasa C
Rok produkcji:2019
Skrzynia biegów:Automatyczna
Paliwo:Diesel
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas