Strona głównaOsoboweKielceMercedes - Benz CLA 2019

Opis ogłoszenia

Mercedes - Benz CLA 2019

Wypożyczanie/wynajem samochodów zastępczych – pomoc w dochodzeniu odszkodowań Ceny i oferta na: www.wynajmijauto.com.pl Wszystkie nasze samochody możemy wynająć jako samochód zastępczy, w przypadku szkody likwidowanej z OC sprawcy – AUTO DLA PAŃSTWA JEST BEZPŁATNE. Koszt wynajmu rozliczamy bezpośrednio z towarzystwem ubezpieczeniowym, na podstawie upoważnienia od Państwa. Wystarczy jeden telefon by załatwić formalności w zakresie bezpłatnego (bezgotówkowego) zapewnienia Państwu samochodu zastępczego. Jeżeli uszkodzeniu uległ Twój samochód z winy innego uczestnika ruchu masz prawo do bezpłatnego samochodu zastępczego. Samochód zastępczy z OC sprawcy należy się firmom jak i osobom fizycznym. Wypadki komunikacyjne zdarzają się dość często i prowadzą do bardzo poważnych szkód, nie tylko osobowych ale również materialnych. Dla wielu poszkodowanych uszkodzenie pojazdu wiąże się z pogorszeniem sytuacji życiowej w związku z tym mają utrudniony dojazd do pracy, problem z dowożeniem i odbieraniem dzieci ze szkoły czy też do zaspakajania podstawowych funkcji życiowych. Dla firmy nawet krótki okres braku możliwości korzystania z samochodu firmowego może spowodować brak możliwości wykonywania zleceń tym samym brakiem uzyskiwania dochodu. Jeżeli wypadkowi uległ Twój samochód masz prawo do bezpłatnego samochodu zastępczego z polisy OC sprawcy wypadku! Ubezpieczyciele dość często odmawiają prawa do samochodu zastępczego lub nie chcą uznać kosztów jego wynajmu – z nami nie musisz się tego obawiać we własnym zakresie odzyskamy kwotę za wynajem . Jeżeli masz wątpliwości lecz potrzebujesz pojazdu – zgłoś się do nas. Gwarantujemy 100% zadowolenia z bezpłatnej usługi wynajmu samochód zastępczy z OC sprawcy. Posiadamy pojazdy osobowe we wszystkich klasach spełniające wymogi ubezpieczycieli. Dlaczego nie skorzystać z bezpłatnego pojazdu zastępczego skoro nam się należy?

Mercedes - Benz CLA 2019

279 Cena za dzień

Osobowe

Inne rodzaje płatności

837Cena za 3 dni
1953Cena za 7 dni
4800Cena za 30 dni

Kontakt

Krzysztof

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Sedan
Marka:Mercedes - Benz
Model:CLA
Rok produkcji:2019
Kaucja:2500
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Ilość miejsc:5
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Kielce, Świętokrzyskie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas