Opis ogłoszenia

Lexus CT

Serdecznie witamy w wypożyczalni samochodów Prestige-Rent24. Wypożyczalnia specjalizuje się w najmie aut Premium. Jeżeli szukają Państwo aut najwyższej klasy i profesjonalnej wypożyczalni oraz doskonałego podejścia do klienta to trafili państwo w idealne miejsce. Do każdego wynajmu podchodzimy indywidualnie dlatego prosimy o wiadomość bądź telefon w sprawie omówienia szczegółów wynajmu. Prezentowany samochód to LEXUS CT200H Silnik 1.8 Hybryda Skrzynia - automatyczna Bogata wersja wyposażenia. Cena wynajmu: 1 - 7 dni: 160 zł / za dobę 8 - 14 dni: 140 zł / dobę 1 miesiąc: 2900 zł Kaucja zwrotna - 1500 zł Limit 4000 km miesięcznie. Możliwe zwiększenie limitu. Cena zawiera: - ubezpieczenie OC + AC, Assistance - serwis, przeglądy - opony letnie + zimowe - auto zastępcze na czas naprawy lub przeglądu Istnieje możliwość podstawienia auta pod wskazany przez klienta adres. Wystawiamy Fakturę VAT. W swojej ofercie posiadamy również inne auta premium. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach 10-20. Życzymy szerokiej drogi, Zespół Prestige-Rent24

Lexus CT

160 Cena za dzień

Osobowe

Inne rodzaje płatności

4801Cena za 3 dni
1120Cena za 7 dni
2900Cena za 30 dni

Kontakt

Krzysztof

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Hatchback
Marka:Lexus
Model:CT
Kaucja:1500
Skrzynia biegów:Automatyczna
Paliwo:Hybryda
Ilość miejsc:5
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Warszawa, Bielany
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas