Opis ogłoszenia

Ford Transit 2020

Wypożyczalnia samochodów osobowych oraz dostawczych B-Motors zaprasza do skorzystania z usługi wynajmu busa marki Ford Trasnit, 2.0D, 136KM, L3H2, 2020r. Pojazd posiada niezbędne wyposażenie do komfortowego użytkowania, oraz pełen pakiet AC/OC/NW/ASSISTANCE Proponujemy wynajem: -na godziny -Krótko terminowy, -średni terminowy, -długoterminowy, Stawki wyżej wymienionej oferty ustalamy indywidualnie z Klientem w zależności od potrzeb I oczekiwań. Z racji długoletniego istnienia na rynku zawsze jesteśmy znaleźć złoty środek aby Klient był zadowolony. W ofercie posiadamy również pojazdy osobowe w różnych segmentach. . W przypadku chęci skorzystania z naszej oferty zapraszamy do kontakty telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia szczegółów. Pozdrawiamy. Zespół Bmotors

Ford Transit 2020

300 Cena za dzień

Dostawcze

Inne rodzaje płatności

750Cena za 3 dni
1540Cena za 7 dni
3700Cena za 30 dni

Dodatkowe informacje

Typ:Furgon (blaszak)
Marka:Ford
Model:Transit
Rok produkcji:2020
Kaucja:500
Skrzynia biegów:Manualna
Napęd:Na przednie koła
Paliwo:Diesel
Wyjazd za granice:Tak
Samochód zastępczy:Tak
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Rzeszów, Podkarpackie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas