Opis ogłoszenia

Ford Transit 2019

Ford transit custom 2.0 diesel 9-osobowy 2019r Bus bogato wyposażony -Box dachowy Thule 512 L -Nawigacja -Klimatyzacja na każdy rząd siedzeń -Podgrzewane fotele -CB Radio -Gniazdo 230 V -Wszystkie siedzenia z możliwością regulacji oparcia -Światła led -Centralny zamek -Alarm -Gniazda USB umiejscowione przy każdym rzędzie siedzeń Wynajem krótkoterminowy bez kierowcy lub z kierowcą na imprezy okolicznościowe takie jak: -wesele -komunia -wieczór panieński -wieczór kawalerski -urodziny itd Istnieje możliwość uzgodnienia dyspozycyjności auta z kierowcą na czas trwania w/w uroczystości. Wynajem długoterminowy bez kierowcy Polska i kraje UE. Możliwość dostarczenia samochodu pod uzgodniony adres Wszystkie ceny ustalane indywidualnie w zależności od wybranej usługi i okresu wynajmu. 79*******64 ŁUKÓW, SIEDLCE, RADZYŃ PODLASKI, MIEDZYRZEC PODLASKI, STOCZEK ŁUKOWSKI, GARWOLIN, SOKOŁÓW.

Ford Transit 2019

123 Cena za dzień

Osobowe

Kontakt

Dawid

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Bus
Marka:Ford
Model:Transit
Rok produkcji:2019
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Ilość miejsc:9
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas