Opis ogłoszenia

Ford Mustang

Ten model z pewnością wzbudzi zainteresowanie zarówno miłośników amerykańskiej szkoły tworzenia aut, jak i niedzielnych entuzjastów motoryzacji. Kultowy Ford Mustang dostępny w naszej wypożyczalni to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Pojazd, którego wynajem oferujemy, reprezentuje szóstą generację rodziny Mustangów — jej historia sięga aż do roku 1964, kiedy to zaprezentowany został pierwszy model. Od tego czasu charakterystyczny kształt karoserii zdążył utrwalić się w świadomości masowej publiki. Ku uciesze użytkowników, ostatnie wersje maszyny przywróciły kultowe elementy designu przywodzące na myśl oryginalne modele z lat sześćdziesiątych, czego przykładem jest proponowany przez nas egzemplarz. Wypożyczalnia sportowych aut Nasza oferta skierowana jest do pasjonatów motoryzacji oraz organizatorów wszelkiego typu imprez i wydarzeń — zarówno tych służbowych, jak i rekreacyjnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cennikiem widocznym obok oraz do kontaktu w sprawie omówienia szczegółów wynajmu.

Ford Mustang

449 Cena za dzień

Osobowe

Inne rodzaje płatności

1050Cena za 3 dni
2100Cena za 7 dni

Kontakt

dream-ride

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Sportowy
Marka:Ford
Model:Mustang
Skrzynia biegów:Automatyczna
Paliwo:Benzyna
Moc KM:317
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Tak
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Łódź, Łódzkie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas