Opis ogłoszenia

Ford Mondeo

Witamy Oferujemy możliwość wypożyczenia samego pojazdu osobowego Ford Mondeo MK 4 ,w wynajmie krótkoterminowym jak i długoterminowym . Kategoria B. Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne jak i instytucje . Dobrze wyposażony min. klimatyzacja automatyczna, tempomat, elektryczne szyby, radio z dużym wyświetlaczem, navigacja, bluetoth itd Niezwykle ekonomiczny. Diesel. Spalanie w zależności od stylu jazdy w trasie już od 4.5 litra ON/100 km Pełne ubezpieczenie. Pojazd po każdym Kliencie dezynfekowany i ozonowany zgodnie z obecnymi zasadami. Tel. 72*****23 Stawka wynajmu: 99 złotych brutto/doba. Od 10 doby 79 złotych/doba. Przy dłuższych okresach istnieje możliwość negocjacji ceny. Ceny BRUTTO. Wystawiamy faktury Vat. Kaucja 800 zł Wynajem samochodu z kierowcą -cena do uzgodnienia. W ofercie również inne pojazdy.

Ford Mondeo

99 Cena za dzień

Osobowe

Inne rodzaje płatności

297Cena za 3 dni
693Cena za 7 dni
2370Cena za 30 dni

Kontakt

Dominik

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Sedan
Marka:Ford
Model:Mondeo
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Ilość miejsc:5
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas