Opis ogłoszenia

Ford Focus

Wynajem samochodów osobowych , proste warunki ( bez dodatkowych kosztów) cena 80 zł (netto) doba. Do celów zarobkowych i na użytek własny. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT. W ofercie Ford Focus mk2 kombi 1.6tdci - 80zł doba - posiadamy 6 szt tego modelu Może auta nie są najnowsze ale za to sprawne technicznie, wygodne a co najważniejsze mega ekonomiczne 4,5l/100km. Obowiązkowy dokument z adresem zameldowania - rachunek tel, czy inny. Możliwość nawiązania współpracy z firmami dowożącymi żywność, zakupy itp. możliwość wyselekcjonowania do tego celu aut "ekonomicznych". Auta mogą zostac wynajete jako bezgotówkowe auta zastępcze z OC sprawcy zgodnie z cennikiem firm ubezpieczeniowych. UWAGA !!! W przypadku szkody wyrządzonej z winy najemcy zobowiązany on jest do pokrycia kosztów naprawy a w przypadku szkody całkowitej wykupu auta w kwocie wykazanej w warunkach umowy. Zapraszamy !!Pracujemy 6 dni w tygodniu. W niedziele i święta nie wydajemy aut i nie przyjmujemy „zwrotów”- z tym zastrzeżeniem prosimy planować sobie najem.

Ford Focus

80 Cena za dzień

Osobowe

Inne rodzaje płatności

240Cena za 3 dni
560Cena za 7 dni
2400Cena za 30 dni

Kontakt

Marek

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Kombi
Marka:Ford
Model:Focus
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Ilość miejsc:5
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas