Opis ogłoszenia

Fiat Panda

Witam Oferujemy do wynajęcia samochód Fiat Panda z Klimatyzacją. Cena wynajmu za dobę 49 zł - powyżej 7 dni . Cena wynajmu za 1 dobę - 120 zł Cena wynajmu od 2 do 6 dni -59 zł doba AUTKO PRZYGOTOWANE DO SEZONU - NOWE OPONY , PO PRZEGLĄDZIE SERWISOWYM . Przy dłuższym wynajmie możliwość negocjacji cen .10% rabatu Ekonomiczny silnik ,niskie spalanie -5l /100km Samochód posiada ; KLIMATYZACJĘ ELEKTRYCZNE SZYBY WSPOMAGANIE KIEROWNICY - CITY-ułatwia parkowanie PODUSZKI POWIETRZNE Wystawiam fakturę vat. W OFERCIE RÓWNIEŻ FORD FOCUS Z GAZEM już 99zł doba !!! - powyżej 3 dni OPEL ASTRA Z GAZEM -BENZYNA JUŻ 89 zł doba -powyżej 3 dni PODANE CENY PRZY WYNAJMIE OD 3 DNI... - 1 doba 150 zł LIMITY KILOMETRÓW USTALAMY PRZY ODBIORZE AUTA NA ŻYCZENIE KLIENTA FAKTURA LUB PARAGON SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA TEMAT WYNAJMU POD TELEFONEM 50*******35 Więcej informacji pod telefonem 50*******35 50*******35 50*******35 Zapraszamy

Fiat Panda

120 Cena za dzień

Osobowe

Inne rodzaje płatności

177Cena za 3 dni
343Cena za 7 dni
1470Cena za 30 dni

Kontakt

Łukasz

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Minivan
Marka:Fiat
Model:Panda
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Benzyna
Ilość miejsc:5
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Bytom, Śląskie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas