Opis ogłoszenia

Fiat Ducato L4H3 2018

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH, WYNAJEM AUT Firma DUCATO posiada flotę pojazdów dostawczych o różnych parametrach umożliwiające odpowiedni wybór pojazdu do gabarytów przewożonego towaru. Każdy z naszych klientów ma możliwość dokonania wyboru pod swoje potrzeby – wynajem aut Katowice, bądź też zasięgnąć opinii doświadczonego personelu naszej firmy. Świadczymy usługi wynajem samochodów dostawczych, Katowice i okolice, obszar działalności to auta dostawcze Śląsk zapewniamy kompleksowe i profesjonalne usługi, dostosowane do potrzeb każdego klienta. Posiadamy atrakcyjne ceny oraz zapewniamy pełen profesjonalizm usług. Wynajem aut dostawczych Katowice gdzie znajduje się siedziba firmy to niewątpliwie korzystna i opłacalna inwestycja. Auta dostawcze śląsk, dostawcze Katowice to motto naszej firmy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. CENA Staramy się by nasze ceny były jak najniższe w stosunku do oferowanych przez nasz usług. WYGODA Nasze samochy są najwyższej klasy, wygodne i bezpieczne. Zapewniamy godny komfort jazdy! PROFESJONALIZAM Nasza firma stara się rzetelnie i profesjonalnie wykonywać swoje obowiązki CZAS Bez zbędnych formalności… staramy się aby jak najszybciej Państwo mogli wyruszyć w trasę. BEZPIECZEŃSTWO Nasza firma dba o to by nasi klienci czuli się zawsze komfortowo i bezpiecznie.

Fiat Ducato L4H3 2018

180 Cena za dzień

Dostawcze

Inne rodzaje płatności

540Cena za 3 dni
1260Cena za 7 dni
5400Cena za 30 dni

Kontakt

DU-CATO CAR

Dodatkowe informacje

Typ:Furgon (blaszak)
Marka:Fiat
Model:Ducato L4H3
Rok produkcji:2018
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Mysłowice, Śląskie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas