Opis ogłoszenia

Fiat Ducato

Wynajem busów typu furgon L3H2 : Fiat Ducato oraz Renault Master z silnikiem 2,3 Wymiary przestrzeni ładunkowej: Długość- 3,7m, szerokość-1,87, wysokość- 1,93m Kabina: kierowca+2 osoby. Wszystkie samochody są bardzo dobrym stanie pod względem technicznym jak i wizualnym. Koszt wynajmu za dobę wynosi od 100 zł netto+ 0,15 zł za kilometr przy wynajmie na miesiąc Koszt wynajmu za dobę wynosi od 140 zł netto+ 0,15 zł za kilometr przy wynajmie na dobę Istnieje możliwość wynajęcia samochodu na 5 godzin, wtedy koszt wynajęcia wyniesie 110 zł netto + 0,15 zł za km. UWAGA: oferta nie jest skierowana do firm kurierskich. Zapraszam do współpracy długoterminowej firmy jak i osoby prywatne- warunki ustalane indywidualnie. Przy długotrwałej współpracy istnieje możliwość zakupu auta pod konkretne potrzeby klienta. Dla zainteresowanych taką współpracą udostępnię referencje firm z którymi współpracujemy. Zapraszam do współpracy, preferowany kontakt tel: 53*******93

Fiat Ducato

140 Cena za dzień

Dostawcze

Inne rodzaje płatności

420Cena za 3 dni
980Cena za 7 dni
4200Cena za 30 dni

Kontakt

Krzysztof

Dodatkowe informacje

Typ:Furgon (blaszak)
Marka:Fiat
Model:Ducato
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Opole, Opolskie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas