Opis ogłoszenia

Fiat Ducato

Oferujemy wynajem Auta dostawczego Fiat Ducato Maxi L4H2 2.3MJ II 180KM-kamera cofania -klimatyzacja -System Start/Stop -pełna elektronika -ubezpieczenie OC/AC/NW - 3 osobowa kabina Przestrzeń ładunkowa: -długość 407 cm -szerokość 187 cm -wysokość 193 cm dopuszczalna ładowność 1 440 kg Do każdego wynajmu pasy transportowe gratis ! ! ! wózek transportowy / platformowy - już od 30 zł ( opłata jednorazowa ) Wynajem długo oraz krótko terminowy. Wynajem dla osób prywatnych jak i firm. Wystawimy Fakturę VAT. Posiadamy w naszej ofercie wiele aut dostawczych. Cennik: Od 1 do 4 dni - 250 zł brutto/ doba Od 5 do 13 dni - 230 zł brutto/ doba Od 14 do 29 dni - 200 zł brutto/ doba Miesiąc 3500 zł brutto Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji. W ofercie również auta z plandeką.

Fiat Ducato

250 Cena za dzień

Osobowe

Inne rodzaje płatności

750Cena za 3 dni
1610Cena za 7 dni
3500Cena za 30 dni

Kontakt

Marcin

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Bus
Marka:Fiat
Model:Ducato
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Elbląg, Warmińsko-mazurskie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas