Opis ogłoszenia

Fiat DUCATO 2018

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej wypożyczalni. Oferujemy wynajem pojazdów: > skrzyniowy z zabudową plandekową - wersja 10 europalet Cena przy wynajmie krótkoterminowym samochodów dostawczych: 350zł brutto / doba w cenie zawarty jest limit kilometrów: 500km / doba, dodatkowe kilometry płatne po: 0,3zł netto / km kaucja zwrotna za pojazd: 1000zł. Wymiary zabudowy pojazdów z plandeką 10 EP: 4,85m długość 2,2m szerokość 2,3m - 2,5m regulowana wysokość dachu Dodatkowe wyposażenie pojazdów dostawczych to między innymi: Kabina sypialna Ogrzewanie postojowe Poduszki pneumatyczne osi tylnej Klimatyzacja Radio USB + bluetooth, sterowane z kierownicy Tempomat Amortyzowany fotel kierowcy ( niektóre pojazdy ) Pasy do mocowania ładunku Pojazdy w pełni ubezpieczone: OC, AC, ASSISTANCE kraj + zagranica. Możliwość podstawienia pojazdu bezpośrednio do klienta. UWAGA: Darmowy wynajem pojazdów z OC sprawcy - załatwiamy wszystkie formalności z towarzystwem ubezpieczeniowym! Przy wynajmie na OC sprawcy brak kaucji oraz limitu kilometrów. Zapewniamy pełną i kompleksową obsługę.

Fiat DUCATO 2018

350 Cena za dzień

Dostawcze

Inne rodzaje płatności

1050Cena za 3 dni
2450Cena za 7 dni
10500Cena za 30 dni

Kontakt

Wypożyczalnia

Dodatkowe informacje

Typ:Plandeka
Marka:Fiat
Model:DUCATO
Rok produkcji:2018
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas