Opis ogłoszenia

Fiat Ducato 2017

Nasza firma ma w ofercie wynajem samochodów osobowych i dostawczych. Zapraszamy do współpracy. W ofercie niezawodny samochód Volkswagen Passerati 1,9 TDI o mocy 130KM, a zarazem bardzo oszczędny. Spalanie w granicach 6l/ 100km. Samochód kombi to i można coś większego załadować do bagażnika, a po rozłożeniu tylnych foteli spokojnie zmieści się co tylko chcesz ;) Pojazd idealny na krótkie jak u dłuższe trasy. Cena za dobę 65zl brutto Przy wynajmie powyżej 14dni cena spada do 55zl brutto za dobę. Kaucja zwrotna 500zl. Odbiór samochodu w Kętach. Istnieje możliwość dostarczenia pojazdu pod wskazany adres po wcześniejszych uzgodnieniach. W innej ofercie do wynajęcia samochód dostawczy Fiat Ducato L4H2 za 160zł doba. Zapraszamy serdecznie

Fiat Ducato 2017

160 Cena za dzień

Dostawcze

Inne rodzaje płatności

480Cena za 3 dni
1120Cena za 7 dni
4800Cena za 30 dni

Kontakt

Marcin

Dodatkowe informacje

Typ:Furgon (blaszak)
Marka:Fiat
Model:Ducato
Rok produkcji:2017
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Kęty, oświęcimski, Małopolskie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas