Opis ogłoszenia

Fiat Ducato 2017

Witam wszystkich zainteresowanych. Posiadam do wynajęcia samochód dostawczy : -Fiat ducato L2H2 do 3,5 tony ( Kat B) -Fiat ducato L3h2 do 3,5 tony ( Kat B) Przestrzeń ładunkowa o wymiarach ( wysokość; 193cm / szerokość 187 / długość od 330 do 370cm) Wystawiam faktury Vat . Cennik wypożyczenia samochodu ( płatne z góry) - doba 180 zł z limitem 400km , powyżej 400 km dodatkowo 0,30 zł /km W przypadku wynajmu długoterminowego cena jest ustalana indywidualnie. Wykonuję również usługę wynajmu pojazdu z kierowcą . Przewóz wszystkiego co się zmieści ( motory , quady, meble ) małe i duże gabaryty. Przeprowadzki kraj i zagranica. Wyjazdy do Ikea , Leroy Merlin (Warszawa , Gdańsk) Zapraszam 7 dni w tygodniu .

Fiat Ducato 2017

180 Cena za dzień

Dostawcze

Kontakt

maciej

Dodatkowe informacje

Typ:Furgon (blaszak)
Marka:Fiat
Model:Ducato
Rok produkcji:2017
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Limit kilometrów dzień:400
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Nie

Lokalizacja

Szczytno, szczycieński, Warmińsko-mazurskie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas