Opis ogłoszenia

Dodge Challenger

Kolejna świeża interpretacja konceptu klasycznego muscle cara. Prawie 6-litrowe V8 zamknięte w karoserii przywodzącej na myśl oryginalne modele z końca lat sześćdziesiątych to uczta dla każdego miłośnika ryczących silników. Wynajem Dodge’a Challengera to prosty sposób na spełnienie motoryzacyjnych marzeń. Motor o mocy niespełna 400 koni mechanicznych mówi sam za siebie. Jednak osiągi tego auta stanowią zaledwie jeden z całej listy jego atutów. Kultowy projekt nadwozia stanowi esencję amerykańskiego podejścia do motoryzacji, a o jego ponadczasowości świadczy fakt, że został on zaadaptowany na potrzeby najnowszej generacji bez większych ingerencji w bryłę karoserii. Tego samego nie można powiedzieć o wnętrzu samochodu, które pełne jest nowoczesnego wyposażenia i udogodnień. Dodge Challenger — wynajem Jeśli zainteresowała cię nasza oferta wypożyczenia tego pojazdy, serdecznie zapraszamy do zapoznania się cennikiem widocznym obok. Skontaktuj się z nami w każdej chwili — jesteśmy dostępni siedem dni w tygodniu.

Dodge Challenger

699 Cena za dzień

Osobowe

Inne rodzaje płatności

1800Cena za 3 dni
3500Cena za 7 dni

Kontakt

dream-ride

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Sportowy
Marka:Dodge
Model:Challenger
Skrzynia biegów:Automatyczna
Paliwo:Benzyna
Moc KM:384
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Tak
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Łódź, Łódzkie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas