Opis ogłoszenia

Citroen Rosalie

Cennik na stronie auto-klasyki.pl Oferujemy Państwu wynajem samochodów zabytkowych. Posiadamy dwa samochody retro: Citroën Rosalie oraz Citroën BL11. Samochody zabytkowe, które posiadamy od kilku lat uświetniają oprawę ślubów, rocznic i innych wydarzeń, które chcieliby Państwo uczynić wyjątkowymi. Citroën Rosalie (ecru) to auto zabytkowe pochodzące z Belgii, pierwszy raz zarejestrowane w 1933 roku. Auto retro zostało odrestaurowane przez nas kilka lat temu z zachowaniem oryginalnych części, dzięki czemu samochód wpisany jest do rejestru zabytków. Przejażdżka tym zabytkowym samochodem do ślubu zapewni Państwu wrażenia rodem z lat 30-tych XX wieku. Citroën BL11, zwany inaczej Traction Avant (czarny), samochód zabytkowy pochodzi z Francji, został wyprodukowany w 1956 roku. Dzięki wiernej oryginałowi renowacji samochodu, podobnie jak jego starsza siostra, został wpisany do rejestru zabytków. W okresie swojej świetności ten model samochodu zabytkowego był używany przez gangsterów, a przejażdżka tym samochodem do ślubu pozostawi wrażenia rodem z filmów o mafii. Oba samochody zabytkowe mają już doświadczenie aktorskie nabyte w filmach i programach telewizyjnych. Ze względu na sędziwy wiek aut retro, a co za tym idzie – zupełnie inne prowadzenie niż współczesnych aut, samochody zabytkowe do ślubu wynajmujemy zawsze z kierowcą. Głównym miejscem naszego wynajmu samochodów zabytkowych jest Śląsk, w dalsze miejsca auta retro dostarczane są lawetą Zapraszamy na naszą stronę internetową aby zapoznać się z cennikiem: www.auto-klasyki.pl auto do ślubu pakiet 3 godziny: Citroen BL11 z 1956r 800zł Citroen Rosalie z 1933r. 800zł auto do ślubu pakiet 5 godzinny: Citroen BL11 z 1956r 1000zł Citroen Rosalie z 1933r. 1000zł auto do ślubu pakiet 7 godzinny: Citroen BL11 z 1956r 1200zł Citroen Rosalie z 1933r. 1200zł

Citroen Rosalie

1000 Cena

Okolicznościowe

Inne rodzaje płatności

1000Cena za dzień

Kontakt

Dawid

Dodatkowe informacje

Marka:Citroen
Model:Rosalie
Kierowca:Tak

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas