Strona głównaDostawczeEłkCitroen Jumper 2018

Opis ogłoszenia

Citroen Jumper 2018

Przeprowadzka, Remont, Duże zakupy, Potrzeba chwili, ... Nie Kupuj - Wynajmij Zapraszam do wynajmu samochodu dostawczego proste zasady: 1-2 doby - 190zł 3-4 doby - 180 zł Limit 300km/doba, dodatkowe km - 40gr km Kaucja zwrotna 600zl *** PROMOCJA *** Wynajem na 4h z limitem 100km - 100zl wynajem busów towarowych o gabarycie L4H2 -Proste zasady -Dwa dokumenty tożsamości -Prawo jazdy Kat „B” (czyli jak na auto osobowe) posiadane dłużej niż 1 rok -Ukończone 25 lat -Płatność za czas wynajmu z góry (gotówka/przelew ) - Brak ukrytych kosztów dodatkowych. - Możliwe wynajęcie auta dostawczego z doświadczonym kierowcą. Transport/Dostawy/ Przeprowadzki na terenie Miasta Regionu Kraju oraz Europy. Pomoc przy przeprowadzkach: 2, 3 pracowników do załadunku/rozładunku. Świadczymy usługi transportowe/przewóz quadow, motorów, sprzętu rolniczego rzeczy/przeprowadzki/transfer ludzi na lotniska, imprezy, wyjazdy etc. Citroen jumper z klimatyzacją: długość paki 4m Wysokość 1,92m Szerokość 1,8m - Wynajem długo terminowy ustalamy indywidualnie. Możliwość pozostawienia swojego samochodu na czas najmu

Citroen Jumper 2018

190 Cena za dzień

Dostawcze

Inne rodzaje płatności

180Cena za 3 dni

Kontakt

XXX

Dodatkowe informacje

Typ:Furgon (blaszak)
Marka:Citroen
Model:Jumper
Rok produkcji:2018
Kaucja:600
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Limit kilometrów dzień:300
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Ełk, ełcki, Warmińsko-mazurskie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas