Opis ogłoszenia

Citroen Jumper 2018

Wypożyczalnia aut dostawczych halobus Zapraszamy do wynajmu busa - Citroen Jumper Maxi Nowoczesne auto we wzorowym stanie technicznym, wyposażone we wszystko co najważniejsze w autach dostawczych: mocny 150KM silnik (spalanie 8-10L/100km), 6 cio biegowa skrzynia biegów, tempomat z funkcją ogranicznika prędkości, klimatyzacja, wygodny fotel kierowcy. Auto przygotowane do najmu, na pokładzie znajdują się pasy transportowe, uchwyt do telefonu i ładowarka z trzema wyjściami do wszystkich aktualnie produkowanych telefonów. Przestrzeń ładunkowa aż 4,07m, wersja MAXI. Biuro przy Al. Wilanowskiej 178, Mokotów - świetny punkt komunikacyjny przy Dolinie Służewieckiej, w bliskiej odległości od metra Wilanowska czy trasy Siekierkowskiej. Oferujemy możliwość podstawienia już od 19zł. Cena najmu - już za 110PLN brutto Podstawą naszej wypożyczalni jest zadowolenie klienta czego dowodem jest szerokie grono stałych najemców. Nie stosujemy żadnych ukrytych opłat, używamy prostej jednostronnej umowy najmu. Do wynajmu posiadamy ponad 20 aut dostawczych różnych gabarytów. Zadzwoń i zarezerwuj halobusa już teraz. Więcej informacji: halobus.pl

Citroen Jumper 2018

110 Cena za dzień

Dostawcze

Inne rodzaje płatności

330Cena za 3 dni
770Cena za 7 dni
3300Cena za 30 dni

Kontakt

Paweł

Dodatkowe informacje

Typ:Furgon (blaszak)
Marka:Citroen
Model:Jumper
Rok produkcji:2018
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas