Opis ogłoszenia

Citroen Jumper 2017

Wypożyczalnia aut dostawczych Halob.us W tym ogłoszeniu na wynajem prezentujemy kontenery z windą • Zdjęcia ukazują Citroen Jumper - z aut z windą o zbliżonych wymiarach na wynajem posiadamy także Mercedes Sprinter 2017, Renault Master/Opel Movano 2018, Fiat Ducato 2019, a także 20 innych aut bez windy. • Wynajem przy Al. Wilanowskiej 178 - świetny węzeł komunikacyjny przy Dolinie Służewieckiej, w bliskiej odległości od metra Wilanowska czy trasy Siekierkowskiej. Oferujemy możliwość podstawienia już od 19zł. Wypożyczamy także w sobotę i niedziele - 7 dni w tygodniu. Samochód jest komfortowy i bardzo dobrze się prowadzi. PEŁNE WYPOSAŻENIE M.IN: Webasto Klimatyzacja Radio CD Tempomat Podgrzewane siedzenia Mocne oświetlenie przestrzeni bagażowej LED Bus na pokładzie ma wszystko, co potrzebne jest w trakcie wynajmu m.in pasy i gumy transportowe, rękawiczki robocze, ładowarkę i uchwyt pasujące do większości telefonów. Wynajmowany pojazd nie posiada żadnych reklam i oznaczeń wypożyczalni. Duże wymiary przestrzeni ładunkowej: Długość - 4,30m Wysokość- 2,36m Szerokość - 2,15m 8 Palet Cena najmu (netto): od 150PLN na godziny od 190PLN na doby od 4000PLN na miesiąc Kaucja zwrotna: 1000PLN Zapraszamy do wynajmu, Więcej informacji: halobus.pl Zarezerwuj teraz - zadzwoń pod numer 72*******72 . Możesz dokonać także rezerwacji: 1. Przez SMS/WhatsApp - 72*******72 2. Przez chat na naszej stronie internetowej - halobus.pl 3. W wiadomości na OLX 4. Drogą mailową

Citroen Jumper 2017

190 Cena za dzień

Dostawcze

Inne rodzaje płatności

570Cena za 3 dni
1330Cena za 7 dni
4000Cena za 30 dni

Kontakt

Paweł

Dodatkowe informacje

Typ:Furgon (blaszak)
Marka:Citroen
Model:Jumper
Rok produkcji:2017
Kaucja:1000
Skrzynia biegów:Manualna
Paliwo:Diesel
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Nie
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas