Opis ogłoszenia

Chevrolet Corvette

Jedna z pierwszych serii samochodów sportowych, która podbiła amerykański rynek to prawdziwa gratka dla pasjonatów motoryzacji. Chevrolet Corvette proponowany przez naszą wypożyczalnię stanowi nowe wcielenie tej kultowej marki. Historia modelu sięga lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy to zaprezentowano auto, którego nazwa jest wynikiem inspiracji małymi, lecz nadzwyczaj zwrotnym morskimi fregatami. W późniejszym okresie seria roadsterów stanowiła atrakcyjną alternatywę dla cięższych i większych gabarytowo muscle carów. Sercem obecnej generacji jest nowoczesny silnik V8 o pojemności przeszło 6 litrów, co w połączeniu z luksusowym wyposażeniem wnętrza sprawia, że każda trasa stanie się niezwykłym przeżyciem. Chevrolet Corvette — wynajem Oferta naszej wypożyczalni skierowana jest do organizatorów różnego rodzaju wydarzeń i eventów, którzy czują w sobie zacięcie motoryzacyjne. Wynajem auta sportowego to także świetny sposób na ubarwienie imprez okolicznościowych oraz rodzinnych. Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się ze szczegółowym cennikiem widocznym obok.

Chevrolet Corvette

999 Cena za dzień

Osobowe

Inne rodzaje płatności

2400Cena za 3 dni
4900Cena za 7 dni

Kontakt

dream-ride

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Sportowy
Marka:Chevrolet
Model:Corvette
Skrzynia biegów:Automatyczna
Paliwo:Benzyna
Moc KM:460
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Tak
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Łódź, Łódzkie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas