Opis ogłoszenia

Chevrolet Camaro

Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem szybkiej jazdy, luksusowego wnętrza, a może ponadczasowego kształtu karoserii, który łączy w sobie dekady amerykańskiej tradycji motoryzacyjnej z nowoczesnym designem — wynajem Chevroleta Camaro to zawsze świetny pomysł. Pojazd ten stanowi ucieleśnienie, a zarazem jeden z ostatnich stopni ewolucji rodziny maszyn określanych jako muscle car. Przeszło 3-litrowy silnik V6 oraz automatyczna skrzynia biegów to esencja przemysłu samochodowego zza oceanu. Model dostępny w naszej wypożyczalni zdążył także na stałe zapisać się w historii popkultury poprzez częsty udział w kasowych produkcjach kinowych, co zdecydowanie wpłynęło na jego rozpoznawalność, nie tylko wśród pasjonatów motoryzacji.

Chevrolet Camaro

600 Cena za dzień

Osobowe

Inne rodzaje płatności

1500Cena za 3 dni
9000Cena za 30 dni

Kontakt

dream-ride

Dodatkowe informacje

Typ samochodu:Sportowy
Marka:Chevrolet
Model:Camaro
Skrzynia biegów:Automatyczna
Paliwo:Benzyna
Moc KM:340
Wyjazd za granice:Nie
Samochód zastępczy:Tak
Ubezpieczenie AC:Tak

Lokalizacja

Łódź, Łódzkie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas