Opis ogłoszenia

Ładowarka Teleskopowa

Wszystkie wynajmowane przez nas ładowarki teleskopowe posiadają aktualne badania UDT. Nasze maszyny można wyposażyć w łyżkę bądź widły. Osoby kontaktowe: 53*******89 - Paweł Jeśli potrzebujesz maszyny wraz z operatorem, to nie jest problem. W szybkim tempie zorganizujemy wszystko, aby pomóc Ci w pracy. Możliwość najmu krótko terminowego oraz długoterminowego. Kwota za dzień najmu już od 200 zł netto / doba Nasza działalność istnieje od 1989 roku, jej działania bazują na długo letnim doświadczeniu właściciela firmy w branży, handlem maszyn budowlanych oraz sprzętu wulkanizacyjnego. W naszej ofercie posiadamy: - podnośniki nożycowe z UDT - podnośniki przegubowe z UDT (elektryczne / spalinowe) - ładowarki teleskopowe z UDT - ładowarki kołowe - koparko ładowarki. Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy w doborze odpowiedniej maszyny. Filia w Skwierzynie

Ładowarka Teleskopowa

Inne

Dodatkowe informacje

Typ:Ładowarka Teleskopowa
Operator:Nie

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas