Opis ogłoszenia

Szanowni Państwo, Firma LAMAKO świadczy usługi na terenie woj. kuj-pomorskiego i wielkopolskiego, minikoparkami Wacker Neuson o szerokości 98cm i głębokości kopania max do 220cm. Wykonujemy prace w szerokim zakresie: między innymi wykopy pod: - fundamenty budynków, - ogrodzenia, - instalacje gazowe, wodociągowe, przyłącza kanalizy - przewody elektryczne, telefoniczne, światłowody, - odwodnienia, oczka wodne, - pod kostkę, drogę, - niwelacje terenu, - oraz wiele innych w zależności od potrzeb, a także: - formowanie/skarpowanie terenu. Głównymi zaletami posiadanego sprzętu są: - gumowe gąsienicowe podwozie umożliwiające prace w trudnym terenie, - niewielka masa (1950kg) dzięki której koparka nie wpływa negatywnie na teren, w którym pracuje, - niewielkie wymiary (1 metr szerokości) co daje możliwość pracy nawet wewnątrz budynków, - unikatowy system VDS poziomowania kabiny co umożliwia kopanie w rowie lub na stromym terenie w tzw. osi wykopu Minikoparka wyposażona jest w łyżki o szerokości 30, 50 oraz 100cm skarpowa. Ceny do ustalenia. Wystawiamy faktury VAT. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne Podana cena 80zł dotyczy 1h pracy koparki wraz z operatorem przy większych robotach. Mniejsze prace liczymy zgodnie z cennikiem: Do 1h pracy - 100zł + dojazd Do 2h pracy - 180zł + dojazd Nowością od 2020r. jest u nas wykonywanie przecików nowoczesnym urządzeniem HP75RM o średnicy 75mm w wersji z aktywną głowicą. HP75RM to urządzenie, które cechuje się najwyższą precyzją wykonywanych przecisków, uzyskaną dzięki zastosowaniu ruchomej głowicy. Przeznaczone jest do instalacji rur i przewodów o średnicy do Ø63mm. Od czerwca 2020r. wykonujemy przeciski do 220mm Zapraszamy do współpracy. Zapraszam Wojciech Lauber "LAMAKO" Wojciech Lauber 88-430 Janowiec Wielkopolski ul. Kręta 2B Mobile +48**********02 Wojciech Lauber Skype: lamako.pl Skype: www.lamako.pl biuro(at)lamako.pl

Inne

Kontakt

Wojciech Lauber

Dodatkowe informacje

Operator:Nie

Lokalizacja

Janowiec Wielkopolski, żniński, Kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas