Opis ogłoszenia

Firma EMARD z długoletnim doświadczeniem wykona każde nawet najtrudniejsze zlecenie. Oferujemy: Dźwigi 10-250 ton, Podnośniki koszowe, Koparki, Minikoparki, Ładowarki, Walec 13t, Spycharki, Transport (wywrotki, niskopodwozia, plandeki itp.), Zakuwanie węży hydraulicznych Zajmujemy się również melioracją (czyszczeniem mechanicznym rowów), -sprzedażą: czarnej ziemi, materiałów sypkich (żwir, piasek, tłuczeń itp.), -wycinka drzew -wyburzenia -wykopy fundamentów W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszą działalnością zachęcamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną 66*****47 lub 60*****07 Chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji dotyczących naszej oferty. Można również odwiedzić naszą stronę internetową www.emard.pl Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Inne

Kontakt

Adam

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski, ostrowski, Wielkopolskie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas