Opis ogłoszenia

Wynajem naczep podkontenerowych wieloton z 2019 roku Atrakcyjny czynsz już od 1900 zł + VAT za miesiąc Minimalny okres wynajmu 3 miesiące. cena uzależniona jest od długości okresu wynajmu i rocznika naczepy. Możliwość wynajmu krótko i długoterminowego. Czynsz zawiera : - eksploatacyjne zużycie opon i hamulców - ubezpieczenie OC - podatek drogowy Wszystkie nasze naczepy są regularnie serwisowane i w pełni sprawne – przygotowane do transportu międzynarodowego. Zadzwoń i zapytaj również o atrakcyjną ofertę wynajmu z opcją wykupu. Maksimum korzyści, minimum formalności. Zapraszamy! Dodatkowe informacje oraz rezerwacja naczep pod numerem telefonu: 53*******80 Do przewozu kontenerów: 45 ', (2 stopnie rozstawu osi), 40' (2 stopnie rozstawu osi), 30 ', 2x 20' i 20 'z tylu. - osie: SAF, 9-tonowe osie, hamulce tarczowe. - pierwsza os podnoszona. Os pierwsza opuszczana automatycznie w pierwszej kolejności. Sterowana przez EBS, przełącznik zamontowany na podwoziu lub przez 3-krotne wciśniecie hamulca - wspomaganiem ruszania: poprzez zwiększenie maksymalnego obciążenia osi 2 i 3 do 130%, do 30km/h. - po zsunięciu naczepy możliwość rozładunku pod rampą oraz możliwość dociążenia siodła, - system hamulcowy Wabco - koła: 385 / 55R22,5, opony: Hankook, felgi stalowe ET120. Naczepa dostępne od ręki z placu - wysokość podwozia: 1110 mm - wysokość siodła: 1110 mm. - 2-warstwowy lakier 2K RAL 5015 - tylny zderzak w kolorze nadwozia - oświetlenie Aspöck. - 15 pinowe gniazdo na przodzie, 2x7 pinowe gniazdo ISO N+S

Inne

Kontakt

Grzegorz

Lokalizacja

Starogard Gdański, starogardzki, Pomorskie
Zobacz ogłoszenia w tej lokalizacji
gluk

Czym jest Gluk?

Gluk to ogólnopolski serwis, który tworzony jest z myślą o promowaniu w całym kraju oraz poza jego granicami wypożyczania pojazdów zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.

To łatwy i szybki sposób na przedstawienie swojej oferty wypożyczenia samochodu dla innych, aby rozwinąć swoją dodatkową gałąź finansową.

Załóż konto i zacznij zarabiać na swoim samochodzie

Dołącz do nas